پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مدیرکل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم معرفی شد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 3645 5 ارديبهشت 1394 9:3 شماره :34875

مدیرکل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم معرفی شد
  مدیرکل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، روز پنجشنبه طی مراسمی در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی قم معرفی شد. 
قم- خبرنگار پیام طبیعت:  مدیرکل سابق منابع طبیعی قم در این مراسم با اشاره به اینکه از زمان آغاز به کار تاکنون از همه توان برای تحقق برنامه ها و خدمت رسانی به شهر منصوب به کریمه اهل بیت(ع) استفاده کرده ام، گفت: اگر موفقیتی در طول قریب به یک دهه خدمت صورت گرفته حاصل تلاش همه همکاران در مجموعه اداره کل منابع طبیعی آبخیزداری استان و جهاد کشاورزی بوده است.
احمد عفتان افزود: از ابتدای فعالیت در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری، سند دار شدن اراضی ملی را در اولو یت قرار دادیم و توانستیم با همراهی همکاران در سال 88 جشن انفال را در استان برگزار کنیم.
وی در ادامه به فعالیت هایی که در حوزه بیابان، جنگل و آبخیزداری صورت گرفته، اشاره کرد و از امضای تفاهم نامه 21 میلیارد تومانی با استاندار و معاون وزیر و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در راستای کنترل حوزه سد 15 خرداد و قمرود در اسفندماه سال گذشته خبر داد.
در این مراسم، سید محمد تقی سجادی به عنوان مدیرکل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم معرفی و از زحمات احمد عفتان تقدیر شد.
سید محمد تقی سجادی پیش از این در سمت معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قم مشغول به فعالیت بوده است.
در این مراسم احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، ناصر مقدسی قائم مقام رییس و رییس شورای عالی جنگل و مرتع سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، رضا سیار فرماندار قم، سید حسن رضوی معاون برنامه ریزی استاندار و دیگر مدیران و مسوولان استانی حضور داشتند.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 2832
بازدید کل : 4580317
آخرین بروزرسانی:
3 تير 1397 18:46