پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - سرپرست جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر معرفی شد
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 1075 6 ارديبهشت 1395 16:50 شماره :42384

سرپرست جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر معرفی شد
طي حكمي از سوي آقاي مهندس جلالي معاون وزير جهاد كشاورزي و رئيس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخيزداري كشور، مهندس سهیل مهاجری به عنوان سرپرست اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان بوشهر منصوب شد.
به گزارش خبرنگار پیام طبیعت بوشهر، حکم صادره را مهندس اسکندری مدیر کل حوزه ریاست سازمان جنگلها طی مراسمی تسلیم وی کرد و از خدمات هوشنگ شریفی تقدیر شد.
در ادامه این مراسم سرپرست جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: حفاظت از عرصه های طبیعی استان و اجرای سیاستها و برنامه های سازمان در راستای اجرای حفاظت مشارکتی از اولویتهای اینجانب است.
سهیل مهاجری افزود: تلاش می شود در سال اقتصاد مقاومتی در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب با اجرای طرحهای مختلف با رویکرد حفظ عرصه های طبیعی و توسعه جنگل، مرتع و تقویت و توسعه طرحهای آبخیزداری گام برداریم.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 14534
بازدید کل : 5443003
آخرین بروزرسانی:
25 آذر 1397 15:47