پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - خلیل آقاجانلو به عنوان مدیر کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان زنجان معرفی شد
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 1423 26 تير 1395 10:37 شماره :44007

خلیل آقاجانلو به عنوان مدیر کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان زنجان معرفی شد

جلسه تودیع و معارفه مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان چهارشنبه گذشته با حضور مهندس نگهدار اسکندری، مشاور و مدیر کل حوزه ریاست سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار شد.

مهندس نگهدار اسکندری در این مراسم گفت: بی توجهی به جامع نگری در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری موجب صدمه زیادی به این ثروت ملی عظیم شده است.

وی تأکید کرد: جامع‌نگری و مدیریت جامع آبخیز با مشارکت مردم از اولویت های اساسی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری در سال 95 است .

 در ادامه مدیر کل جدید  منابع طبیعی و آبخیزداری استان نیز با بیان اینکه منابع طبیعی یک ثروت ملی است، گفت: این منابع بستر لازم برای تولید مواد غذایی، آب، خاک و اکسیژن است.

خلیل آقاجانلو رایگان و در دسترس بودن  منابع طبیعی  را از دلایلی عنوان کرد که موجب شده، عموم چندان به حفظ و نگهداری آن اهمیت ندهند.

بهمن اسکندری مدیر سابق نیز طی سخنانی گفت: در این مدت مدیران ستادی و معاونین اداره کل در کنار مدیران شهرستان های تابعه نقش مهمی در پیشبرد برنامه های تدوین شده داشتند.

وی حمایت های ریاست سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و نیز رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان را در پیشبرد برنامه ها یادآور شد و افزود: موفقیت های کسب شده تنها در سایه حمایت ها به دست آمده است که در این بین نقش استاندار زنجان و امام جمعه زنجان و نماینده ولی فقیه در استان قابل توجه بود.

بهمن اسکندری همچنین  از حمایت ها و همکاری های نزدیک ریاست دادگستری استان و فرماندهی ناجا استان قدردانی کرد و ادامه داد: کمک به منابع طبیعی تنها در راستای همکاری تمامی ارگان ها و مردم تحقق می یابد.

در پایان این مراسم خلیل آقاجانلو به عنوان مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان معرفی و از خدمات مهندس بهمن اسکندری مدیر کل قبلی این دستگاه تقدیر شد.
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 14495
بازدید کل : 5442971
آخرین بروزرسانی:
25 آذر 1397 15:47