پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - روابط عمومی سازمان جنگل ها؛ حائز رتبه برتر در فرهنگ سازی شد
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 869 13 آذر 1396 10:7 شماره :45005

روابط عمومی سازمان جنگل ها؛ حائز رتبه برتر در فرهنگ سازی شد

پیام طبیعت: روابط عمومی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در چهاردهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران حائز رتبه برتر در فرهنگ سازی شد.

استفاده از ابزارها و روش‌های متنوع و نوین در افزایش‌ آگاه‌ سازی مخاطبان برای تغییر نگرش و رفتار در حفاظت از طبیعت از جمله شاخص های مهمی است که در جشنواره برترین ها مورد توجه قرار گرفت.

در این جشنواره که با حضور دکتر ناصر مقدسی و دکتر معصومه ابتکار برگزار شد، محسن نقیلو مدیر کل دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری "لوح سپاس روابط عمومی برتر" را دریافت کرد.

چهاردهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران همزمان با سیزدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی سی‌ام آبان‌ماه در کتابخانه ملی ایران برگزار شد.


 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 7803
بازدید کل : 5414412
آخرین بروزرسانی:
20 آذر 1397 13:50