پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برای حفظ منابع طبیعی عزم همگانی لازم است
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 258 10 دی 1396 12:3 شماره :45775

برای حفظ منابع طبیعی عزم همگانی لازم است
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر در دیدار با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: حفاظت از زمین‌ها و منابع طبیعی یک وظیفه همگانی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان، عبدالعظیم رضایی اظهار داشت: جایگاه منابع طبیعی در زندگی مردم به ‌خصوص در روستاها بسیار حائز اهمیت است و باید مراقب بود تا زمین‌های منابع طبیعی برای آیندگان حفظ شود.
فرماندارویژه ملایربا اشاره به ساخت‌ وسازهای غیرمجاز دراراضی منابع طبیعی در شهرازندریان تاکید کرد: باید دستگاه‌هایی که مجوز ساخت‌وساز صادر می‌کنند استعلام‌های لازم را ازمنابع طبیعی و دستگاه‌های ذی‌ربط دریافت کنند تا در آینده مشکلی پیش نیاید.
رضایی اظهار داشت: درهر منطقه‌ای که زمین‌های منابع طبیعی وجود دارد باید ضمن اطلاع‌رسانی دقیق از تصرف غیرمجاز توسط افراد جلوگیری به عمل آید.
اسفندیار خزائی مدیرکل منابع طبیعی وابخیزداری استان همدان نیز گفت: دغدغه اساسی این اداره کل اجرای طرحها و پروژه ها و پرداخت مطالبات پیمانکاران است.
وی تصریح کرد: منابع طبیعی بسترحیات و توسعه پایداراست واجرای طرحهای آبخیزداری نقش موثری در حفظ منابع پایه آب و خاک دارد.
خزائی عنوان کرد: باید پیگیری‌ها و رایزنی‌های لازم انجام شود تا پروژه‌های ملی و استانی منابع طبیعی و آبخیزداری به مرحله اجرا برسد.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 653
بازدید کل : 4683950
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1397 1:7