پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تجلیل از نمونه های منابع طبیعی در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما
هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 315 10 دی 1396 14:23 شماره :45782

تجلیل از نمونه های منابع طبیعی در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما
 

مدیرکل دفتر آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از تجلیل نمونه های منابع طبیعی در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما خبر داد.
غلامرضا هادربادی ظهر امروز (یکشنبه) به بخش خبری مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها گفت: در مراسم تجلیل از نمونه ها از 153 نفر از بهره برداران بخش کشاورزی تجلیل می شود که 15 نفر از آنان مجریان و بهره برداران نمونه منابع طبیعی هستند که در9حوزه مرتعداری، آبخیزداری (مکانیک، بیولوژیک و بیومکانیک)، تثبیت شن و بیابانزدایی، صنوبرکاری، مدیریت منابع جنگلی، بهره برداری محصولات فرعی و حفاظت مشارکتی مورد تقدیر قرار می گیرند.
هادربادی خاطر نشان کرد: امروزه یکی از روش های قابل اعتماد و کارآمد در حوزه ترویج و فرهنگ سازی، شناسایی، انتخاب، معرفی و بکارگیری تجربیات مجریان و بهره برداران نمونه است که انتخاب برترین های حوزه منابع طبیعی یکی از رویکردهای اصولی در تبادل تجربیات و دانش بومی به حساب می آید.
بر اساس این گزارش، مراسم تجلیل از نمونه های منابع طبیعی روز دوشنبه یازدهم دی ماه با حضور رییس مجلس شورای اسلامی، وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 1224
بازدید کل : 3749629
آخرین بروزرسانی:
27 دی 1396 16:19