پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کشف انبار چوب قاچاق جنگلی در سروآباد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 242 11 دی 1396 11:21 شماره :45789

کشف انبار چوب قاچاق جنگلی در سروآباد
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سروآباد از کشف انبار چوب قاچاق جنگلی به میزان تقریبی 25 تن در این شهرستان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان، جعفر عبدالله پور گفت:روز گذشته بر اساس گزارشات مردمی مبنی بروجود کوره زغال در محدوده شهرستان سروآباد مامورین یگان حفاظت این اداره به محل مراجعه نموده و کشف کردند شخصی درپوشش کارگاه تولید زغال از محصولات باغی، اقدام به دپوی تنه درختان جنگلی در محدوده کارگاه نموده است .
وی افزود: با هماهنگی مقامات قضایی شهرستان چوبهای کشف شده به میزان تقریبی ۲۵ تن حاصل از قطع درختان جنگلی خارج از کشور و از گونه های وی ول و مازو داربوده اند، ضبط گردیده و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.
رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان سروآباد تاکید کرد: منابع طبیعی انفال الهی است، در این راستا مامورین گشت و مراقبت شهرستان به طور دائم در عرصه‌های منابع طبیعی حضور دارند و عرصه را بر قاچاقچیان و تخریب کنندگان عرصه های ملی تنگ نموده اند و مشارکت مردم و بهره برداران محلی در حفظ و حراست از منابع طبیعی نیز ضروری است.
وی از مردم خواست با استفاده از شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴گزارش‌های تخریب تصرف و آتش سوزی را در زمینه عرصه های ملی سریعاً گزارش نمایند.
شهرستان سروآباد یکی از شهرستانهای استان کردستان در غرب ایران است که از سمت غرب با کشور عراق هم مرز است جمعیت شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۰، برابر با 49841 نفر بوده است.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 2803
بازدید کل : 4680328
آخرین بروزرسانی:
27 تير 1397 15:59