پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کشف محموله هشت تنی محصولات فرعی جنگل در رابر
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 431 12 دی 1396 10:9 شماره :45808

کشف محموله هشت تنی محصولات فرعی جنگل در رابر
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رابر از کشف محموله هشت تنی محصولات فرعی جنگل بادام کوهی که قصد انتقال این محصول به خارج از استان را داشت خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، مرتضی منظری توکلی گفت: عاملان برای سیر مراحل قانونی پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شهرستان گردید.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رابر در همین رابطه اعلام کرد: برداشت و حمل محصولات فرعی جنگل و مرتع تابع ضوابط قانونی خاص می باشد که با تشخیص کارشناسان این اداره و در زمان و مکانهای خاص قابل اجراست و ضروریست که برداشت و حمل هرنوع گیاه داروئی بمنظور جلوگیری از تخریب جنگل ها و مراتع و سوء استفاده های احتمالی با هماهنگی این اداره صورت گیرد.
وی از عموم همشهریان و گردشگران در خواست نمود هرگونه برداشت غیر مجاز، تخریب و تصرف و یا آتش سوزی را از طریق شماره رایگان و شبانه روزی 1504 اطلاع دهند.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 293
بازدید کل : 5677069
آخرین بروزرسانی:
3 بهمن 1397 20:24