پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جذب بیش از 800 نفر همیار طبیعت دانش آموزی در شهرستان خمین
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 357 13 دی 1396 10:47 شماره :45836

جذب بیش از 800 نفر همیار طبیعت دانش آموزی در شهرستان خمین
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خمین از جذب بیش از 800 نفر از دانش آموزان در سالجاری در طرح همیاران طبیعت دانش آموزی خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی، نصرت اله هاشمی افرود: با برنامه ریزی و هماهنگی صورت گرفته با حضور کارشناسان این اداره در مدارس سطح شهرستان دانش آموزان با اهمیت حفاظت از منابع طبیعی و فواید آن آشنا شده و به عضویت طرح همیار طبیعت دانش آموزی در آمده ا ند.
هاشمی اهمیت مشارکت مردم را در راستای حفظ و احیاء این منابع خاطر نشان کرد و افزود: به منظور آشنایی بیشتر و یادآوری اهمیت این منابع برای مجریان و بهره برداران منابع طبیعی و آحاد مردم دوره های مختلف آموزشی – ترویجی از جمله دوره آموزشی اطفاء حریق و دوره توجیهی همیاران طبیعت برگزار گردیده که در این دوره ها تعدادی از افراد به عضویت طرح همیار طبیعت مروج و محافظ درآمده اند .
وی درپایان از شهروندان خواست که هرگونه تخریب، تجاوز به عرصه های منابع طبیعی را به شماره تلفن 1504 اطلاع دهند تا با خاطیان برخورد قانونی صورت گیرد .
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 412
بازدید کل : 4679442
آخرین بروزرسانی:
27 تير 1397 15:59