پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - قهرمانی سازمان جنگل ها در جشنواره فرهنگی – ورزشی ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 604 18 دی 1396 13:40 شماره :45932

قهرمانی سازمان جنگل ها در جشنواره فرهنگی – ورزشی ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی

در ششمین جشنواره فرهنگی – ورزشی ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی، سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور موفق به کسب مقام قهرمانی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی "پیام طبیعت"، در ششمین جشنواره فرهنگی – ورزشی ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی، سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور که سوم لغایت هفدهم دی ماه سال جاری در تهران برگزار شد، در بخش تیمی تیم والیبال و در بخش انفرادی در رشته شنا موفق به کسب مقام اولی این مسابقات شد.
در این دوره از مسابقات، 370 تن از ورزشکاران ایثارگر ستاد وزارت جهاد کشاورزی و سازمان های تابعه در دو بخش خواهران و برادران و در رشته های تیمی و انفرادی فوتسال، والیبال، طناب کشی، شنا و تیراندازی به رقابت پرداختند که در بخش انفرادی و در رشته شنا، امیرکیوان درویش در ماده شنا سرعتی از سازمان جنگل ها، حائز مقام نخست این دوره از مسابقات شد.

همچنین در بخش تیمی، تیم والیبال ایثارگران سازمان جنگل ها، با ترکیب آقایان، غلام گودرزی، غلامرضا قندی زاده، علیرضا نورمحمدی، محمدباقر جمالی، یزدان صادق کوهستانی، احمد خزایی نژاد، حسین نظامدوست و نصرت الله پاشا زانوسی و به سرپرستی و مربیگری رضا بیانی، موفق به کسب مقام اول شد.
گفتنی است؛ این دوره از مسابقات با همکاری اداره کل امور ایثارگران و اداره کل رفاه و پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی برگزار گردید. 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 345
بازدید کل : 4679396
آخرین بروزرسانی:
27 تير 1397 15:59