پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کشف و ضبط 620 کیلوگرم چوب تاغ غیر مجاز
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 275 19 دی 1396 9:8 شماره :45972

کشف و ضبط 620 کیلوگرم چوب تاغ غیر مجاز
 

فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان برخوار گفت: مأموران یگان حفاظت این اداره طی عملیات گشت و مراقبت در سطح شهرستان ، موفق به کشف و ضبط مقدار 620 کیلوگرم چوب درختان تاغ گردیدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان،  رسول عسگری با بیان این خبر افزود: تعداد متخلفان دو نفر بودند که خارج از وقت اداری و در تاریکی شب اقدام به قطع درختان تاغ از جنگلهای دست کاشت شهرستان نموده و قصد داشتند محموله را به یکی از کوره های ذغال منتقل نمایند.

 عسگری اضافه کرد: ضمن هماهنگی با مقام قضایی شهرستان افراد متخلف و یک دستگاه خوردو وانت نیسان حامل محموله کشف شده و دیگر ادوات جرم جهت اعمال قانون، توقیف و به کلانتری خورزوق منتقل گردیدند.

گفتنی است شهرستان برخوار دارای میزان 4500 هکتار جنگل دست کاشت تاغ می باشد که متاسفانه مورد هجوم سودجویان و قاچاقچیان چوب و ذغال شهرستان قرار می گیرد، که شناسایی و برخورد با این متخلفان به طور مستمر در دستور کار عوامل یگان حفاظت این شهرستان قرار دارد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 229
بازدید کل : 4679325
آخرین بروزرسانی:
27 تير 1397 15:59