پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جذب بیش از یک هزار و 114 نفر همیار طبیعت دانش آموزی
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 216 23 دی 1396 10:1 شماره :46042

جذب بیش از یک هزار و 114 نفر همیار طبیعت دانش آموزی
 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلیجان با اعلام این خبر اظهار داشت: در سال جاری با همکاری آموزش و پرورش شهرستان دلیجان یک هزار و 114 نفر از دانش آموزان مدارس این شهرستان به عضویت طرح همیاران طبیعت در آمده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی، سید ابوالفضل نصرالهی افزود: تقاضای دانش آموزان برای حضور در طرح همیاران طبیعت با استقبال بی نظیر روبه روست و تعداد دانش آموزان همیار طبیعت روبه افزایش است.

نصرالهی با اشاره به اینکه این طرح بر مبنای تفاهم نامه سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و سازمان دانش آموزی انجام می شود.

وی گفت: هم اینک طرح همیار طبیعت در دو سطح مروج، محافظ در شهرستان در حال اجراست.

نصرالهی ادامه داد: طرح همیاران طبیعت طرحی مهم و اساسی است که پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری برای استفاده از توان عمومی برای حفاظت و حراست از عرصه های منابع طبیعی و محیط زیست اجرا می شود.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلیجان با اشاره به جذب و ساماندهی همیاران طبیعت دانش آموزی در مدارس، برگزاری مسابقات مقاله نویسی، نقاشی، ساخت ماکت متناسب با حفظ و حراست از منابع طبیعی و محیط زیست برای دانش آموزان را گامی در جهت ارتقاء فرهنگ منابع طبیعی ارزیابی کرد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 2670
بازدید کل : 4680273
آخرین بروزرسانی:
27 تير 1397 15:59