پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حفظ طبیعت از مهمترین سفارش های اسلام است
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 144 15 اسفند 1396 13:16 شماره :47217
امام جمعه شهرکرد:
حفظ طبیعت از مهمترین سفارش های اسلام است

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: حفظ طبیعت از مهمترین سفارش های دین اسلام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام ظهر دوشنبه در دیدار با مسئولان منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته درختکاری و منابع طبیعی با اشاره راه سعادت و خوشبختی انسان ها حرکت در مسیر کسب تقوای الهی است، بیان کرد: ترویج فرهنگ توحیدی در جامعه مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه طبیعت از مهمترین نشانه آیات پروردگار است، بیان کرد: حفظ طبیعت از مهمترین سفارش های اسلام است.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه حفظ منابع طبیعی ضروری است، تاکید کرد: درخت کاری از مهمترین وظایف مردم به شمار می رود که جلا دهنده جهان طبیعت است.

حفظ منابع طبیعی نقش مهمی در سلامت انسان ها دارد

وی بیان کرد: باید تلاش شود که مردم از منابع طبیعی اطراف خود بهره مند شوند.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه حفظ منابع طبیعی نقش مهمی در سلامت انسان ها دارد، تاکید کرد: باید تلاش شود که مشارکت های مردمی در حفظ منابع طبیعی و محیط زیست افزایش یابد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر بخشی از فرهنگ حفظ منابع طبیعی و محیط زیست در جامعه نهادینه شده است و مردم نسبت این امر توجه دارند.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تاکید کرد: توزیع نهال در مدارس، مساجد و ... نقش مهمی در فرهنگ سازی فرهنگ درختکاری در جامعه دارد که باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 7069
بازدید کل : 4576854
آخرین بروزرسانی:
3 تير 1397 10:45