پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حفظ طبیعت از مهمترین سفارش های اسلام است
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 293 15 اسفند 1396 13:16 شماره :47217
امام جمعه شهرکرد:
حفظ طبیعت از مهمترین سفارش های اسلام است

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: حفظ طبیعت از مهمترین سفارش های دین اسلام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام ظهر دوشنبه در دیدار با مسئولان منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته درختکاری و منابع طبیعی با اشاره راه سعادت و خوشبختی انسان ها حرکت در مسیر کسب تقوای الهی است، بیان کرد: ترویج فرهنگ توحیدی در جامعه مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه طبیعت از مهمترین نشانه آیات پروردگار است، بیان کرد: حفظ طبیعت از مهمترین سفارش های اسلام است.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه حفظ منابع طبیعی ضروری است، تاکید کرد: درخت کاری از مهمترین وظایف مردم به شمار می رود که جلا دهنده جهان طبیعت است.

حفظ منابع طبیعی نقش مهمی در سلامت انسان ها دارد

وی بیان کرد: باید تلاش شود که مردم از منابع طبیعی اطراف خود بهره مند شوند.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه حفظ منابع طبیعی نقش مهمی در سلامت انسان ها دارد، تاکید کرد: باید تلاش شود که مشارکت های مردمی در حفظ منابع طبیعی و محیط زیست افزایش یابد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر بخشی از فرهنگ حفظ منابع طبیعی و محیط زیست در جامعه نهادینه شده است و مردم نسبت این امر توجه دارند.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تاکید کرد: توزیع نهال در مدارس، مساجد و ... نقش مهمی در فرهنگ سازی فرهنگ درختکاری در جامعه دارد که باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 15688
بازدید کل : 5443950
آخرین بروزرسانی:
25 آذر 1397 15:47