پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مهندس جعفری سرپرست دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری شد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 383 15 اسفند 1396 16:58 شماره :47257

مهندس جعفری سرپرست دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری شد

 مهندس خلیل آقایی طی حکمی مهندس علی جعفری را به عنوان سرپرست دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام طبیعت، پیش از این مهندس علی جمشیدیها مدیر کل فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری بود.
مهندس علی جعفری سابقه معاونت دفتر فناوری اطلاعات و اداره کل امور اداری را دارد.

متن حکم مهندس جعفری به شرح ذیل است:

 

 جناب آقاي علی جعفری

با سلام؛ 

نظر به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی بنا به پيشنهاد معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی به موجب اين حكم به سمت سرپرست دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری منصوب می شويد.

امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و بهره گیری از تقوای الهی، مدیریت جامع و کارآمد و رعایت قانون با استفاده از کلیه ظرفیت ها، استعدادها و نیروهای متخصص و متعهد در راستای اهداف سازمان به ویژه نوسازی و تحول اداری، استفاده از فناوری های روز در ارتباطات و مدیریت منابع طبیعی گام های مؤثری بردارید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیشبرد برنامه های دولت تدبیر و امید در حوزه منابع طبیعی از خداوند قادر مسئلت دارم.

خلیل آقایی
معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور 
 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 7093
بازدید کل : 4576869
آخرین بروزرسانی:
3 تير 1397 10:45