پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نهالکاری روحانیون و طلاب حوزه علیمه ایلام
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 156 15 اسفند 1396 17:30 شماره :47261

نهالکاری روحانیون و طلاب حوزه علیمه ایلام
 

جمعی از روحانیون و طلاب حوزه علمیه به مناسبت فرا رسیدن هفته منابع طبیعی در محل پارک جنگلی چغاسبز اقدام به غرس نهال نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در منابع طبیعی و آبخیزداری استان در این مراسم گفت: توسعه نهال کاری هم برای آب و هوای استان ایلام مناسب است و هم از ورود گرد و غبار از کشور عراق جلوگیری می کند که ضروری است مسئولان به این طرح ها بیشتر توجه کنند.

وی اظهار کرد: با کمک و همکاری دولت، طرح نهال کاری در استان توسعه پیدا می کند و با بهره برداری از جنگل ها و مراتع ایلام که به عنوان یکی از راه های تولید و اشتغال است، به این موضوع توجه ویژه ای کرد.

ایشان در ادامه افزود: استان ایلام دارای ظرفیت های مختلفی از جمله در حوزه جنگل و مرتع است که مسئولان و متولیان باید با برنامه ریزی لازم زمینه ایجاد شغل و تولید را برای مردم فراهم کنند و در این راستا بکوشند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 7077
بازدید کل : 4576861
آخرین بروزرسانی:
3 تير 1397 10:45