پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - معاون آبخیزداری منابع طبیعی فارس:دانش آموزان مروجین اصلی حفظ درختان و طبیعتند.
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 136 15 اسفند 1396 18:4 شماره :47266
نواخته شدن زنگ طبیعت در مدارس استان فارس در نخستین روز از هفته منابع طبیعی
معاون آبخیزداری منابع طبیعی فارس:دانش آموزان مروجین اصلی حفظ درختان و طبیعتند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس نخستین روز از هفته منابع طبیعی با نواخته شدن زنگ طبيعت و كاشت نهال در مجتمع آموزشی طاها در شیراز آغاز شد.

این مراسم با حضور تعدادی از مسئولان و کارشناسان اداره کل منابع طبیعی فارس و نیز جمعی ازمربیان و دانش آموزان این آموزشگاه درراستای  ترویج فرهنگ منابع طبیعی و گرامیداشت این هفته برگزار شد.محمد حسن محبی معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس در جمع دانش آموزان این آموزشگاه با بیان اینکه تلاش برای حفظ منابع طبیعی و ادامه زندگی انسان لازم و ضوری است اظهار داشت: حراست و حفاظت از این منابع خدادای مستلزم استفاده و بهره بردای مناسب از آن است.وی با اشاره به بحران کم آبی شدید در شهر ها و روستاهای کشور بویژه استان فارس گفت: متاسفانه موضوع کمبود آب در استان ما از حد بحران گذشته است و برای حل این مهم می بایست در راستای صرفه جویی در مصرف آب و نیز حفظ  و نگهداری از درختان و طبیعت تلاش کنیم. وی از دانش آموزان خواست تا در این روز مهم باکاشت یک نهال به عنوان حامل پیام رسان طبیعت، صلح و دوستی خود را با منابع طبیعی اعلام کنند.در پایان مراسم دانش آموزان تعدادی نهال را به رسم یاد بود در قسمتی از محوطه این آموزشگاه غرس کردند.

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 11799
بازدید کل : 4584924
آخرین بروزرسانی:
4 تير 1397 17:14