پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کاشت نهال به همت دوچرخه سواران
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 148 16 اسفند 1396 10:6 شماره :47301

کاشت نهال به همت دوچرخه سواران
 

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مشهد گفت: گروه دوچرخه سواری هم رکابان شهری مشهد با همکاری اداره کل منابع طبیعی به مناسبت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان خراسان رضوی، رضا دهقان افزود: نهادینه کردن فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی، ترویج این فرهنگ و آگاه سازی اقشار مختلف مردم برای حفظ و احیای منابع ملی از اهداف این مراسم است.

وی گفت: در این حرکت نمادین، عموم مردم را به توجه بیشتر به وسایل نقلیه پاک و بی آلاینده فراخواندیم.

وی گفت: منابع خدادادی یکی از ضروریات زندگی انسان ها است و عدم حفاظت از منابع طبیعی و عرصه های طبیعی، ضرر جبران ناپذیری به اکو سیستم طبیعت وارد می کند.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مشهد خاطر نشان کرد: منابع طبیعی دارای محدودیت است و باید شهروندان به گونه ای از این منابع استفاده کنند که نسل های آینده نیز بتوانند از آن بهره مند شوند.

در پایان این مراسم که با همکاری گروه دوچرخه سواری هم رکابان شهری مشهد برگزار شد ورزشکاران چند اصله درخت به مناسبت هفته درخت کاری غرس کردند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 7096
بازدید کل : 4576871
آخرین بروزرسانی:
3 تير 1397 10:45