پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جشن درختکاری در شهرک های صنعتی استان البرز برگزار شد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 354 16 اسفند 1396 16:40 شماره :47361
در دومین روز از هفته منابع طبیعی؛
جشن درختکاری در شهرک های صنعتی استان البرز برگزار شد

همزمان با هفته منابع طبيعي، شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز، 20 هكتار از اراضي تحت پوشش شهرك هاي صنعتي را به كشت انواع درختان اختصاص داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام طبیعت؛ در دومین روز از هفته منابع طبیعی و با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مدير عامل سازمان صنايع كوچك و جمعی از مسؤولین محلی، 20 هکتار از اراضی تحت پوشش شرکت شهرک های صنعتی استان البرز در شهرک صنعتی ماموت با غرس انواع نهال پوشیده شد.

رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در حاشیه این مراسم ضمن برشمردن فوائد پوشش گیاهی و استقبال از توسعه فضای سبز محیط های صنعتی، خواستار پیشقدم شدن صاحبان صنایع در توسعه هر چه بیشتر پوشش گیاهی شد.

مهندس آقایی همچنین اضافه کرد: از فوائد گسترش پوشش گیاهی کشور و بخصوص در محیط های صنعتی این است که صاحبان صنایع و پرسنل واحدهای صنعتی با وجود پوشش سبز در محیط کاریشان به آرامش روانی بیشتری نائل می شوند.

شایان ذکر است؛ شهرک صنعتی ماموت در کیلومر 60 جاده تهران - قزوین قرار دارد. 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 7008
بازدید کل : 4576821
آخرین بروزرسانی:
3 تير 1397 10:45