پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - فرهنگ حفاظت از محیط‌زیست باید به جامعه القاء شود
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 206 19 اسفند 1396 9:37 شماره :47486

فرهنگ حفاظت از محیط‌زیست باید به جامعه القاء شود
 دادستان مرکزی استان البرز گفت: فرهنگ حفاظت از محیط زیست باید به جامعه القاء شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز به نقل ازفارس ، حاج رضا شاکرمی در شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان البرز که در سالن جلسات مجتمع میلاد برگزار شد، گفت: محیط‌زیست و منابع طبیعی به همه مردم تعلق دارد و باید احساس وظیفه در زمینهٔ حفظ و نگهداری از محیط‌زیست را در سطح جامعه گسترش دهیم.

وی افزود: اگر احساس تعلق را در جامعه ایجاد نکنیم قطعاً در جامعه با مشکلات جدی‌تری مواجه خواهیم شد چراکه باید درزمینهٔ آلودگی هوا و افزایش سرانه فضای سبز تلاش کرده و اقدامات کافی را داشته باشیم.

دادستان مرکزی استان البرز یادآور شد: فرهنگ‌سازی و آموزش مباحث مربوط به محیط‌زیست باید در میان اقشار مردمی انجام شود.

شاکرمی ادامه داد: آموزش در مدارس و دانشگاه‌ها نیز می‌تواند اقدامی درخور اهمیت باشد چراکه به نسل جوان فرهنگ حفاظت از محیط‌زیست القاء داده می‌شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه در روزهای پایانی سال قرارگرفته‌ایم، متذکر شد: باید اقداماتی را در دستور کار قرار دهیم تا در سال آینده شاهد مشکلات پیش‌پاافتاده فعلی نباشیم و با برنامه‌ریزی دقیق به اهداف خود در حفظ محیط‌زیست برسیم.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 7071
بازدید کل : 4576855
آخرین بروزرسانی:
3 تير 1397 10:45