پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - 15هکتار از اراضی دولتی دماوند رفع تصرف شد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 120 17 ارديبهشت 1397 9:52 شماره :48707

15هکتار از اراضی دولتی دماوند رفع تصرف شد
 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند از رفع تصرف 15هکتار اراضی دولتی در منطقه سربندان دماوند خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران علی خلیلی با اعلام این خبر افزود: این اراضی که جزو اراضی موات می باشد در اجرای تبصره ذیل ماده 55 قانون حفاظت از جنگل ها و مراتع و با اخذ دستور مقام قضائی رفع تصرف و به دولت بازگردانده شد.

وی با بیان اینکه ارزش این اراضی آزاد شده حدود 450 میلیارد ریال برآورد می شود اظهار داشت: تمامی دیوار کشی های احداث شده بر روی این اراضی تخریب و آثار تصرف نیز جمع آوری شد.

خلیلی حفاظت از اراضی ملی و دولتی را یکی از اولویت های کاری مجموعه منابع طبیعی دانست و تصریح کرد: در زمینه حفظ و حراست از عرصه های ملی همکاری و همیاری دستگاه ها و نهادهای ذیربط از اهمیت ویژه ای برخوردار است که لازم است در این خصوص از مقامات قضائی، نیروی انتظامی، شورای حفظ حقوق بیت المال، کارگروه جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و مسئولان این شهرستان که در حفاظت از انفال با منابع طبیعی همراه بوده اند تقدیر و تشکر شود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 5795
بازدید کل : 4808146
آخرین بروزرسانی:
23 امرداد 1397 13:18