پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اِنّا لِلّه وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعُون
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 153 22 ارديبهشت 1397 9:15 شماره :48821

اِنّا لِلّه وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعُون

 

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان به رحمت ایزدی پیوست و صبح روز پنجشنبه در آرامستان روستای سرَکلاته به خاک سپرده شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان گلستان، حضرت حجت الاسلام والمسلمین یوری جهت شرکت در جلسه ای با حضور مسئولان حوزه نمایندگی ولی فقیه در ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری کشور عازم شهر اصفهان بودند که در مسیر دچارسانحه تصادف شده، جان به جان آفرین تسلیم نمودند.

در مراسم تدفین این عزیز سفرکرده مسئولان و کارکنان اداره کل منابع طبیعی استان، سازمان جهاد کشاورزی و تعداد زیادی از اقوام و دوستان و آشنایان ایشان شرکت حضور داشتند.

 نماز میّت ایشان توسط حضرت آیت ا... نورمفیدی نماینده محترم ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه شهرستان گرگان قرائت و پس از آن پیکرشان به روستای سرَکلاته خرابه شهر منتقل و در آرامستان این روستا به خاک سپرده شد.

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان این ضایعه غم بار را به خانواده محترم، کلیه دوستان، اقوام و همچنین کلیه همکاران این اداره کل تسلیت عرض نموده، از خداوند منّان غُفران الهی برای آن مرحوم و صبر و شکیباییی برای بازماندگان را مسئلت دارد.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 5773
بازدید کل : 4808126
آخرین بروزرسانی:
23 امرداد 1397 13:17