پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بازدید استاندار از فرآیند خدمت رسانی میز خدمت اداره کل منابع طبیعی البرز
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 438 19 تير 1397 14:49 شماره :50181

بازدید استاندار از فرآیند خدمت رسانی میز خدمت اداره کل منابع طبیعی البرز
 

استاندار البرز از میز خدمت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و روند خدمات دهی آن به مراجعان، به صورت سرزده بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز به نقل از ایلنا، محمدعلی نجفی؛ استاندار، امروز در بازدید سرزده از روند اجرای میز خدمت در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز با تاکید بر اینکه میز خدمت، طرحی نمادین نیست و باید به معنای حقیقی در راستای تسهیل در ارائه خدمات به مردم اقدام کند، افزود: از این طریق می توان با تجمیع خدمات، مطالبات ارباب رجوع را محقق کرد.

استاندار البرز ادامه داد: بخشنامه ها باید جنبه عملیاتی داشته باشند و اجرای نمادین طرح های همچون میز خدمت فاقد ارزش و اعتبار است.

نجفی گفت: میزخدمت در ادارات و سازمان ها باید با حضور خبره ترین کارشناس اداره شود چراکه متصدی این میز باید به تمامی خدمات سازمان اشراف کافی داشته و پاسخگو باشد.

وی افزود: دستگاه ها باید فرایندهای اداری خود را بدرستی احصا کرده و در قالبی تعریف کنند که بتوان از طریق آن در کمترین زمان ممکن خدمات تجمیع شده را به ارباب رجوع ارائه داد.

نجفی با تاکید بر ضرورت روانسازی خدمات در ادارات و دستگاه ها افزود :سرگردانی ارباب رجوع در اتاق های ادارات و دستگاه ها تبعات خوبی در پی ندارد.

حامد فرضی؛ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری البرز در ارائه گزارشی از روند خدمت رسانی در میز خدمت گفت: طبق ابلاغیه دولت از اول تیرماه تمام دستگاه‌ها و ادارات موظف بودند که میز خدمت را با حضور کارشناسان ادارات برنامه ریزی نموده تا خدمت رسانی به ارباب رجوع سریع و آسان صورت پذیرد.

وی تاکید نمود، در این فرآیند از کارشناسان خبره معاونت های مجموعه معاونت های این اداره کل به منظور پیگیری و تسریع روند مطالبات مراجعین استفاده شده است.

 مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری البرز با اشاره به این موضوع که در این فرآیند خدمت رسانی از کارشناسان خبره معاونت های این اداره کل به منظور پیگیری و تسریع روند مطالبات مراجعین بهره بردیم، در راستای ویژگی های طرح میز خدمت افزود: کاهش هزینه ها، صرفه جویی در وقت، ارتقاء کمی و کیفی خدمات به مردم و تسریع در امر خدمت رسانی، ارتقاء بهره وری و ارتقاء میزان رضایت مندی ارباب رجوع از ویژگی های میز خدمت می باشد و با فراگیر شدن این طرح در ادارات، مراجعین می تواند، خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 916
بازدید کل : 5902311
آخرین بروزرسانی:
29 بهمن 1397 20:3