پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - با حضور رییس سازمان جنگل ها، جلسه هماهنگی ستاد اجرایی عملیات آبخیزداری برگزار شد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 198 14 مرداد 1397 8:46 شماره :50841

با حضور رییس سازمان جنگل ها، جلسه هماهنگی ستاد اجرایی عملیات آبخیزداری برگزار شد

اعضای ستاد اجرایی عملیات آبخیزداری به منظور بررسی وضعیت پیشرفت استان ها، انتخاب پیمانکار و انجام مناقصات روز گذشته با حضور رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور تشکیل جلسه داد. 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، این نشست به منظور تحقق اهداف عملیات آبخیزداری از محل صندوق توسعه ملی  برگزار می شود و کارشناسان معین استان ها روند پیشرفت کار را گزارش می کنند.

مهندس آقایی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور به عنوان متولی اصلی راساً اقدامات منابع طبیعی در استان ها را پیگیری و تاکید دارند که بر اساس زمانبندی پیش بینی شده اقدامات تا پایان آذرماه سال جاری به پایان برسد.

آقایی همچنین تاکید دارد که ادارات کل منابع طبیعی باید به جد پیگیر مشارکت منابع مالی از سایر منابع استانی بوده و در جذب و نقش حداکثری مشارکت مردم و خیرین در افزایش منابع اجرایی نقش اساسی ایفا کنند. 

بر اساس این گزارش، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل، مدیر کل دفتر ترویج و مشارکت مردمی ، رییس مرکز جنگل های خارج از شمال، مدیر کل دفتر طرح و برنامه، معاون آبخیزداتری و مدیران زیر مجموعه این معاونت از اعضای ستاد اجرایی عملیات آبخیزداری هستند که نشست آن بطور مستمر روز شنبه هر هفته برگزار می شود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 5736
بازدید کل : 4808090
آخرین بروزرسانی:
23 امرداد 1397 13:15