پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - راه اندازی نیروگاه خورشیدی در منابع طبیعی و آبخیزداری
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 217 14 مرداد 1397 15:19 شماره :50859

راه اندازی نیروگاه خورشیدی در منابع طبیعی و آبخیزداری

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان جنوبی از احداث نیروگاه خورشیدی با هزینه ۱۲۰ میلیون تومان در این اداره کل خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ،علیرضا نصرآبادی در جمع خبرنگاران گفت: منابع طبیعی جزو اولین ادارات کلی است که در خراسان جنوبی برای کاهش هزینه های برق خود به احداث پنل خورشیدی روی آورده است‌.
وی با بیان اینکه براساس مصوبه دولت تمام وزارت خانه ها، موسسات و شرکت های دولتی و نهادهای غیر دولتی موظف به صرفه جویی در انرژی برق هستند، تصریح کرد: با توجه به این مصوبه باید ۲۰ درصد مصرف برق از انرژی های تجدیدپذیر تامین شود.
به گفته وی هدف از این کار تحقق اهداف توسعه اقتصادی، اجتماعی، زیست محیطی و توسعه پایدار می باشد که این اداره کل نیز در همین راستا راه اندازی نیروگاه خورشیدی با ظرفیت ۲۰ کیلووات را در برنامه اجرایی خود قرار داده است.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 564
بازدید کل : 5913279
آخرین بروزرسانی:
1 اسفند 1397 18:43