پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اولین جلسه طرح مدیریت پایدار جنگل برگزار شد
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 439 14 مرداد 1397 17:43 شماره :50860

اولین جلسه طرح مدیریت پایدار جنگل برگزار شد
اولین جلسه طرح مدیریت پایدار جنگل با هدف همکاری دو جانبه با فائو از محل اعتبارات صندوق اقلیم سبز در روز یکشنبه با مدیریت شورایعالی جنگل برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور (پیام طبیعت)- در این جلسه نحوه پیگیری و مشارکت وزارت نفت و دستگاه های همکار در فاز دوم اجرای پروژه و درخواست نشست مشترک برای ارائه چارچوب طرح در دستور کار قرار گرفت.

همچنین کمیته ای تشکیل و مقرر شد تا قبل از حضور نمایندگان فائو در ایران، بسته مفهومی طرح را برای ارائه به صندوق اقلیم سبز تا موعد مقرر آماده نمایند.

اعضا در ادامه این جلسه، خواستار ارسال پروپوزال و بسته مفهومی طرح تهیه شده به بخش های مختلف سازمان و دریافت نظرات برای جمع بندی و تدوین نسخه نهایی طرح شدند.

کلیات پروژه نیز در این جلسه بررسی و مقرر شد در جلسه آینده به تشریح محورهای پروژه، اخذ نظرات کارشناسی و تشریح سند پرداخته شود.

این جلسه با حضور رئیس و اعضای شورایعالی جنگل، معاونین و مدیران معاونت امور جنگل، دفتر روابط عمومی وامور بین الملل، مرکز جنگل های خارج از شمال و همچنین مشاور ملی طرح برگزار شد.

شایان ذکر است کارگاه اعتبار سنجی طرح برای جلب مشارکت ذینفعان در مهرماه سال جاری با هزینه مجمع جنگل ملل متحد در تهران برگزار خواهد شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 537
بازدید کل : 5913256
آخرین بروزرسانی:
1 اسفند 1397 18:43