پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اولین جلسه طرح مدیریت پایدار جنگل برگزار شد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 174 14 مرداد 1397 17:43 شماره :50860

اولین جلسه طرح مدیریت پایدار جنگل برگزار شد
اولین جلسه طرح مدیریت پایدار جنگل با هدف همکاری دو جانبه با فائو از محل اعتبارات صندوق اقلیم سبز در روز یکشنبه با مدیریت شورایعالی جنگل برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور (پیام طبیعت)- در این جلسه نحوه پیگیری و مشارکت وزارت نفت و دستگاه های همکار در فاز دوم اجرای پروژه و درخواست نشست مشترک برای ارائه چارچوب طرح در دستور کار قرار گرفت.

همچنین کمیته ای تشکیل و مقرر شد تا قبل از حضور نمایندگان فائو در ایران، بسته مفهومی طرح را برای ارائه به صندوق اقلیم سبز تا موعد مقرر آماده نمایند.

اعضا در ادامه این جلسه، خواستار ارسال پروپوزال و بسته مفهومی طرح تهیه شده به بخش های مختلف سازمان و دریافت نظرات برای جمع بندی و تدوین نسخه نهایی طرح شدند.

کلیات پروژه نیز در این جلسه بررسی و مقرر شد در جلسه آینده به تشریح محورهای پروژه، اخذ نظرات کارشناسی و تشریح سند پرداخته شود.

این جلسه با حضور رئیس و اعضای شورایعالی جنگل، معاونین و مدیران معاونت امور جنگل، دفتر روابط عمومی وامور بین الملل، مرکز جنگل های خارج از شمال و همچنین مشاور ملی طرح برگزار شد.

شایان ذکر است کارگاه اعتبار سنجی طرح برای جلب مشارکت ذینفعان در مهرماه سال جاری با هزینه مجمع جنگل ملل متحد در تهران برگزار خواهد شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 5771
بازدید کل : 4808124
آخرین بروزرسانی:
23 امرداد 1397 13:17