پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مسیر مهران به بدره عراق نهال کاری می‌شود
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 14 17 مرداد 1397 12:44 شماره :50943

مسیر مهران به بدره عراق نهال کاری می‌شود

در دیدار معاون استاندار واسط عراق و مسئولان استان ایلام استفاده از تجربیات منابع طبیعی و درختکاری ایلام در توافقات دوجانبه میان مقامات دو استان مورد تاکید قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره كل منابع طبيعي و آبخیزداری استان ایلام، دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: نهال کاری مسیر مهران به بدره عراق به طول ۸۰ کیلومتر در سال های اخیر آغاز شده و هم اکنون چاله کنی انجام گرفته است.
وی افزود: کاشت نهال بر روی کره زمین خدمت به کل بشریت است و در این زمینه می توان گفت اقدامات خوبی در مرز ایلام و عراق انجام شده است که از جمله می توان به چاله کنی 80 کیلومتر از مرز به منظور نهالکاری اشاره کرد که نهال مورد نیاز توسط اداره کل منابع طبیعی ایلام تأمین خواهد شد.
شایان ذکر است در این جلسه توافق شد هر هفته ۵ هزار اصله نهال به کشور عراق صادر و در مقابل نهال درخت خرما به استان وارد شود تا در مسیرهای منتهی به مهران کاشت شوند

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 5752
بازدید کل : 4808105
آخرین بروزرسانی:
23 امرداد 1397 13:17