پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اجرای 14 پروژه آبخیزداری در کهگیلویه و بویراحمد
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 162 17 مرداد 1397 13:2 شماره :50948

اجرای 14 پروژه آبخیزداری در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای 14 پروژه آبخیزداری با اعتبار بالغ بر 102میلیارد ریال در سطح استان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره كل منابع طبيعي و آبخیزداری استان، عزت الله بهشتی فرد گفت: این پروژه ها از محل صندوق توسعه ملی ودر قالب سازه های سنگی ملاتی، گابیونی وخاکی اجرا می شوند.
بهشتی فرد در ادامه افزود: هدف از اجرای این پروژه ها، کنترل و فرسایش آب وخاک از طریق نزولات آسمانی و رواناب ها می باشد و نقش موثری جهت افزایش سطح سفره آب های زیر زمینی و مقابله با خشکسالی دارند.
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در این خصوص اعلام کرد: این پروژه های آبخیزداری از طریق مناقصه به پیمانکاران واجدشرایط واگذار می شوند.
 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 933
بازدید کل : 5913496
آخرین بروزرسانی:
1 اسفند 1397 18:43