پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تخصیص 13 میلیارد تومان برای اجرای طرح های آبخیزداری در استان اردبیل
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 221 18 شهريور 1397 9:13 شماره :51701

تخصیص 13 میلیارد تومان برای اجرای طرح های آبخیزداری در استان اردبیل

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از تخصیص بیش از ۱۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار از صندوق توسعه ملی برای انجام عملیات آبخیزداری در مرحله نخست خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل، شهامت هدایت گفت: بیش از 13 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار از صندوق توسعه ملی برای انجام عملیات آبخیزداری در مرحله نخست تخصیص یافت.
وی با اشاره به این که اجرای طرح عملیات آبخیزداری در سه مرحله آغاز شده است بیان کرد: اجرای این طرح نخست به طور رسمی در شهرستان‌های گرمی، مشگین‌شهر و پارس‌آباد آغاز شده و در ده روز آینده پروژه‌های دیگر در شهرستان‌های استان آغاز می‌شود.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل افزود: عملیات سازه‌ای در این شهرستان‌ها در مجموع با چهار میلیارد تومان اعتبار آغاز شده و بی‌شک با بهره‌گیری از ظرفیت صندوق توسعه ملی در مرحله نخست تحویل داده خواهد شد.
وی گفت: مرحله دوم طرح عملیاتی این پروژه طی دو ماه آینده آغار می‌شود تا اعتبارات لازم در این زمینه اختصاص یابد و یک میلیارد تومان از اعتبارات استانی توسط استاندار اردبیل اختصاص یافته و یک میلیارد تومان نیز سازمان در مرحله دوم تخصیص می‌یابد که اعتبارات بیومکانیکی و تثبیت مالکیت هزینه می‌شود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 850
بازدید کل : 5902268
آخرین بروزرسانی:
29 بهمن 1397 20:3