پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رییس سازمان جنگل ها عازم فنلاند می شود
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 425 19 شهريور 1397 14:46 شماره :51750

رییس سازمان جنگل ها عازم فنلاند می شود
 

رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور روز سه شنبه بیستم شهریور در معیت وزیر جهاد کشاورزی و تنی چند از معاونین مهندس محمود حجتی عازم هلسینکی پایتخت کشور فنلاند می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، این سفر به دعوت وزیر کشاورزی فنلاند انجام شده و وزرای دو کشور دو تفاهم نامه همکاری مشترک در زمینه طرح جامع کشاورزی و قرنطینه گیاهی امضاء می کنند.

فعال سازی یادداشت تفاهم همکاری بخش جنگل - که در سال 95 به امضاء رسیده- برای توسعه ارتباط تجاری، نوسازی صنایع بخش جنگل و تهیه مواد اولیه و نیم ساخته چوبی از جمله موضوعاتی است که در سفر هلسینکی در دستور کار رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری قرار دارد.

بر اساس این گزارش، همزمان با سفر وزیر جهاد کشاوری و هیات همراه به کشور فنلاند، نشست مشترک فعالین بخش کشاورزی،  صنایع غذایی و صنایع چوب  ایران – فنلاند نیز برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است مشروح گزارش سفر رییس سازمان جنگل‌ها روزهای آینده از طریق این مرکز به اطلاع خوانندگان گرامی می رسد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 138
بازدید کل : 5901902
آخرین بروزرسانی:
29 بهمن 1397 20:3