بازدید : 71 17 مهر 1396 10:11 شماره :53048

مشارکت بسیج سازندگی برای اجرا ی پروژه های منابع طبیعی استان اردبیل
براساس تفاهم‌نامه همکاری فی مابین بسیج سازندگی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل، طرح‌ها و پروژه‌های منابع طبیعی در اردبیل با مشارکت بسیج سازندگی اجرا می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل، شهامت هدایت مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل در این جلسه با اشاره به نقش بسیج سازندگی در کشور گفت: کارهایی که در کشور توسط بسیج سازندگی انجام می شود ارزان تر از طرح های مشابهی است که توسط پیمانکاران انجام می شود.
وی ضمن اعلام آمادگی برای واگذاری اجرای پروژه های منابع طبیعی به بسیج سازندگی از جمله کشت گیاهان دارویی، زراعت چوب، زراعت علوفه‌ای، جنگل‌کاری اقتصادی از سوی اداره کل منابع طبیعی متناسب با درخواست بسیج سازندگی خواستار عملی شدن اجرای پروژه ها با مشارکت بسیج سازندگی شد.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل استفاده از ظرفیت بسیج در بخش حفاظت و صیانت از منابع طبیعی برای جلو گیری از تخریب و تصرف اراضی را بسیار مهم عنوان و خواستار ورود بسیج در حوزه حفاظت از منابع طبیعی شد.
سرهنگ پیرجاهد رئیس بسیج سازندگی استان نیز در این جلسه گفت: با توجه به تفاهم نامه منعقده و ماموریتهای محوله در امر محرومیت‌زدایی و راه‌اندازی گروههای سازندگی و فرهنگسازی بسیج سازندگی استان برای اجرای پروژه‌ها و طرحهای مختلف منابع طبیعی در اردبیل از آمادگی لازم برخوردار بوده و این طرحها با مشارکت بسیج در استان اجرایی می‌شود.
وی افزود: بسیج سازندگی در مجموعه پروژه‌های استعلامی اداره کل ورود پیدا کرده و با پیشنهاد حداقل قیمت، نسبت به اجرایی کردن آنها اقدام خواهد کرد که واگذاری، نظارت و تحویل پروژه‌ها با اداره کل منابع طبعی و آبخیزداری استان خواهد بود.
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به متن تفاهم‌نامه منعقده و با استناد به آن سازمان بسیج سازندگی پیگیری لازم را از مراجع مربوطه به عمل می‌آورد تا در حوزه صیانت و حفاظت اداره کل منابع طبیعی نیز بتوان از توان بسیج استفاده کرد.
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 9031
بازدید کل : 5528527
آخرین بروزرسانی:
30 مهر 1396 15:3