پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - با زمین خواران به طور جدی برخورد می شود
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 80 13 دی 1397 15:10 شماره :55581

با زمین خواران به طور جدی برخورد می شود

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر گفت: با زمین خواران منطقه چول هول پلاک چم قمر (دره باغ و سرتخت قدم خیر) این شهرستان برخورد جدی، قاطع و قانونی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - میرشهرام میررضایی اظهار کرد: متاسفانه عده‌ای سودجو و فرصت طلب با تصرف بخشی از اراضی منابع ملی در این منطقه اقدام به تخریب اراضی ملی کردند که اداره منابع طبیعی شهرستان به صورت ویژه با متخلفان برخورد قاطع بعمل آورد.

وی با توجه به ضرورت حفاظت از انفال و اراضی ملی که متعلق به همه نسل ها است افزود : عده ای سودجو قصد تعرض به منابع ملی و تصرف این سرمایه‌های خدادادی را داشتند که ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی معمولان و پلدختر پس از عزیمت به منطقه و اخذ دستور قضایی اقدام به خارج کردن ادوات مکانیکی و عامل تخریب این افراد از اراضی شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر تصریح کرد: متخلفان و متصرفان اراضی ملی در این منطقه با تشکیل پرونده تخلف جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع و با آنان برخورد قاطع و قانونی صورت گرفت.

میررضایی خاطرنشان کرد : در حفاظت و صیانت از این سرمایه های خدادادی آگاهی بخشی و مشارکت مردمی به عنوان مهمترین رکن تلقی می شود.

وی در پایان از مزدم خواست درصورت مشاهده هرگونه تعدی و تجاوز به منابع طبیعی و اراضی ملی مراتب را با شماره تلفن 1504 یگان حفاظت منابع طبیعی استان اطلاع دهند .

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 11078
بازدید کل : 5675102
آخرین بروزرسانی:
3 بهمن 1397 18:35