پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - عامل قطع درختان جنگلی در بانه شناسایی شد
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 97 19 بهمن 1397 18:55 شماره :56697

عامل قطع درختان جنگلی در بانه شناسایی شد

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بانه از شناسایی و تحویل به مراجع قضائی عامل قطع درختان جنگلی در روستای بوئین سفلی توسط نیروهای این اداره  خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - عثمان صالح زاده اظهار داشت: فردی که در چند روز گذشته اقدام به قطع درختان جنگلی در روستای بوئین سفلی کرده بود شناسایی و به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

وی با بیان اینکه طبق قانون با متخلفین و تخریب کنندگان منابع طبیعی برخورد می شود گفت: یک فرد بومی که به قطع درختان بلوط اقدام کرده بود با تلاش نیروهای منابع طبیعی شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
صالح زاده گفت: مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلف در زمینه منابع طبیعی قبل از هر اقدامی با شماره تلفن گویای 1504 و 34265775 منابع طبیعی تماس بگیرند.

براساس این گزارش، روستای بوئین سفلی در بخش ننور واقع شده است. بانه 85 هزار هکتار منابع طبیعی دارد که بیش از 50 هزار هکتار از منابع طبیعی این شهرستان را جنگل تشکیل می دهد.

شهرستان مرزی بانه با 158 هزار نفر جمعیت در 270 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 397
بازدید کل : 5901935
آخرین بروزرسانی:
29 بهمن 1397 20:3