پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کشف محموله هشت تنی محصولات فرعی جنگل در رابر
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 288 12 دی 1396 10:9 شماره :45808

کشف محموله هشت تنی محصولات فرعی جنگل در رابر
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رابر از کشف محموله هشت تنی محصولات فرعی جنگل بادام کوهی که قصد انتقال این محصول به خارج از استان را داشت خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، مرتضی منظری توکلی گفت: عاملان برای سیر مراحل قانونی پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شهرستان گردید.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رابر در همین رابطه اعلام کرد: برداشت و حمل محصولات فرعی جنگل و مرتع تابع ضوابط قانونی خاص می باشد که با تشخیص کارشناسان این اداره و در زمان و مکانهای خاص قابل اجراست و ضروریست که برداشت و حمل هرنوع گیاه داروئی بمنظور جلوگیری از تخریب جنگل ها و مراتع و سوء استفاده های احتمالی با هماهنگی این اداره صورت گیرد.
وی از عموم همشهریان و گردشگران در خواست نمود هرگونه برداشت غیر مجاز، تخریب و تصرف و یا آتش سوزی را از طریق شماره رایگان و شبانه روزی 1504 اطلاع دهند.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 726
بازدید کل : 4684002
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1397 1:7