پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مشاورامورمجلس سازمان جنگل ها منصوب شد
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 1193 15 تير 1395 10:11 شماره :43809

مشاورامورمجلس سازمان جنگل ها منصوب شد

 

خداکرم جلالی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در حکمی علی ایرانپور نماینده دوره قبل مجلس شورای اسلامی را به سمت مشاور حقوقی و امور مجلس منصوب کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها( پیام طبیعت)- علی ایرانپور، متولد 1359 جوانترین نامزد انتخاباتی از حوزه انتخابیه شهرستان مبارکه از استان اصفهان بود که در دوره نهم  به مجلس شورای اسلامی راه یافت. 
وی در سه رشته دکتری حرفه‌ای دامپزشکی، کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد علوم سیاسی تحصیل کرده و امیدواریم شاهد تعامل خوبی بین منابع طبیعی و بخش قانونگذاری کشور باشیم.

متن حکم صادره رییس سازمان جنگل ها بدین شرح است: 
   جناب آقاي دكتر علي ايرانپور
باسلام ،
نظر به تعهد ،تجربیات و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور حقوقی و امور مجلس منصوب می شوید. 
 امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و بهره گیری از تقوای الهی با تعامل  و هماهنگی لازم با معاونین و مدیران مجموعه، در راستای تحقق اهداف سازمان، اهتمام و گام های مؤثری بردارید . توفیق روز افزون جنابعالی  را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیشبرد برنامه های دولت تدبیر و امید در حوزه منابع طبیعیاز خداوند قادر مسئلت دارم .
 خداكرم جلالي
معاون وزير و رئيس سازمان
 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 14122
بازدید کل : 5676724
آخرین بروزرسانی:
3 بهمن 1397 20:24