پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کشور های صنعتی باعدم پایبندی به تعهدات بین المللی عامل فقر و مهاجرت در جهان هستند!
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 839 31 تير 1395 22:53 شماره :44140

کشور های صنعتی باعدم پایبندی به تعهدات بین المللی عامل فقر و مهاجرت در جهان هستند!

قایم مقام سازمان جنگل ها، مراتع و ابخیزداری کشور در اجلاس جنگل، امنیت غذایی و اهداف توسعه پایدار گفت: کشور های صنعتی با اعمال تحریم های ظالمانه در انتقال تکنولوژی مناسب و تامین منابع مالی و عدم پایبندی به تعهدات بین المللی عامل فقر، گرسنگی و مهاجرت های اجباری در جهان هستند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور ( پیام طبیعت مهندس ناصر مقدسی روزسه شنبه  با سخنرانی  در مقر فائو در رم ایتالیا ،در خصوص ضرورت اتخاذ سیاست های جهانی جنگل در پاسخگویی به اهداف مقرر در معاهده پاریس در کاهش گاز های گلخانه ای، کاهش جنگل زدایی و تقویت اکوسیستم جنگل به عنوان خیره گاه و ترسیب کربن  اشاره کرد ونقش جنگل  را در دستیابی به اهداف جهانی توسعه پایدار، فقرزدایی و امنیت غذایی  مهم و راهبردی دانست.
مقدسی خاطر نشان ساخت: تحول بنیادین در سیاست های جاری کشاورزی الزامی است.
رییس شورای علی جنگل در ادامه بهینه سازی و ارتقاء بهره وری، ایجاد زنجیره ارزش با فراوری مواد خام کشاورزی و حمایت از کارآفرینان محلی و کاهش ضایعات را از اصول دستیابی به امنیت غذایی دانست.
ناصر مقدسی در حاشیه اجلاس جهانی جنگل با تعدادی از مقامات کشورها از جمله وزیر محیط زیست سریلانکا معاون وزير كشاورزي ايتاليا و وزیر جنگل کره جنوبی درباره همکاری های دوجانبه در زمینه منابع طبیعی و محییط زیست مذاکره کرد.
شایان کر است – مقدسی نماینده ایران در اجلاس جنگل به عنوان نماینده منطقه خاورمیانه جهت عضویت در اجلاس 23 کمیته جنگل فائو انتخاب شد.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 14135
بازدید کل : 5676736
آخرین بروزرسانی:
3 بهمن 1397 20:24