پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جابجایی در حوزه جنگل های شمال
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 1029 16 مرداد 1395 8:53 شماره :44400

جابجایی در حوزه جنگل های شمال
 
مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها - خدا کرم جلالی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور روز پنج شنبه چهاردهم مرداد در حکمی جداگانه سیدوجیه الله موسوی را به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران- نوشهر و کوروش خلعتبری را به عنوان سرپرست دفتر جنگل کاری و پارک ها معرفی کرد.
مهندس موسوی  پیش از این مدیرکل دفتر جنگلداری و بهره برداری سازمان جنگل ها بود و کوروش خلعتبری مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران-نوشهر.
موسوی و خلعتبری در رشته جنگل تحصیل کرده اند و با دارا بودن چندین سال سابقه مدیریتی در این حوزه، با سایه روشن های جنگل آشنا هستند.
بر اساس این گزارش، احکام صادره از سوی رییس سازمان جنگل ها توسط  نگهدار اسکندری مدیرکل حوزه ریاست سازمان جنگل ها و عباسعلی نوبخت معاون امور جنگل تقدیم آقایان خلعتبری و موسوی شد.
 
 
 
 
 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 14103
بازدید کل : 5676709
آخرین بروزرسانی:
3 بهمن 1397 20:24