پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراسم تجلیل از آزادگان شاغل در ستاد سازمان جنگل ها برگزار شد.
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 671 31 مرداد 1395 13:2 شماره :44745
به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی؛
مراسم تجلیل از آزادگان شاغل در ستاد سازمان جنگل ها برگزار شد.
به مناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و به منظور تجليل از ايثارگران، آزادگان شاغل در ستاد سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور مورد تجلیل قرار گرفتند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها- در مراسمی که از طرف معاونت برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع و نیز با حضور مدیرکل دفتر حوزه ریاست سازمان و مسؤولین ادارات رفاه  و تربیت بدنی و امور اداری برگزار شد، از چهار تن آزاده شاغل در ستاد سازمان جنگل ها تجليل و تقدير به عمل آمد.
در اين مراسم، معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان جنگل ها، ضمن خيرمقدم گویی به حاضرین، از رشادت ها و دلاوری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و به ویژه استقامت آزادگان یاد کرد و اظهار داشت: آن چیزی که می تواند به کشور ثبات و آرامش ببخشد تسلیحات نظامی نیست بلکه این فرهنگ ایثار و شهادت است که در وجود ایثارگران ما خصوصا آزادگان سرافراز وطن وجود داشته و دارد برای تداوم این فرهنگ که تحمل انواع شکنجه های جسمی و روحی شرایط سخت اسارت را برای خود این عزیزان و خانواده های آنها امکانپذیر کرد بایستی این عزیزان مورد تکریم و تجلیل واقع شوند.
مصطفی کیاکجوری افزود: این عزیزان در هر سن و شرایطی که به اسارت دشمن بعثی درآمده بودند، با یک خودساختگی و پرورش روحی که انصافا در اکثر آنها یافت می شود، از فرصت های خود بهره بردند و ما عزیزانی را پس از پایان اسارت تحویل گرفتیم که آنچنان به خودساختگی و پرورش خود پرداخته بودند که انگار در یک مجمع و حوزه ای تحصیل کرده بودند و این حقیقت، نشات گرفته از روحیه مذهبی این بزرگواران بود.
وی با اشاره به اینکه این جلسه نخستین جلسه ای است که از جامعه ایثارگران سازمان جنگل ها، مشخصا آزادگان مورد تجلیل واقع می شوند افزود: بنا به دلائل مختلف و از جمله ضعف سیستم اداری، تقدیر از شما مناسب جایگاه و شان شما نبوده و لذا در حال حاضر در تدارک تشکیل اداره امور ایثارگران در معاونت برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع هستیم تا علیرغم وجود تنگناها و کمبودها، تا آنجا که از دستمان برآید در خدمت شما عزیزان باشیم.
همچنین در این مراسم، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج میثم سازمان جنگل ها، ضمن تقدیر از استقامت آزادگان و تشکر از ترتیب دهندگان این جلسه گفت: این ایثارگران حق بزرگی به گردن ما دارند چون برای ارزش های بزرگی به میدان جنگ رفتند و امروز کار سخت تری داریم و آن حفظ این ارزش هاست.
حسین میرزایی افزود: حفظ ارزش های مقدسی که آزادگان ما درطول دوران اسارت بر آنها استقامت ورزیدند و انتقال آنها به نسل جوان تر از وظائف خطیر حوزه معاونت منابع انسانی است چراکه این روحیه جهادی مبتنی بر آن ارزش ها، نجات بخش کشور و متضمن کارآیی و سلامت سیستم اداری است.     
در پایان این مراسم و به رسم یادبود با اهدای لوح تقدیر و هدیه، آزادگان حاضر در جلسه مورد تجلیل قرار گرفتند.  
شایان ذکر است؛ در حال حاضر، 114 نفر از آزادگان کشور در مجموعه ادارات منابع طبیعی سراسر کشور مشغول به خدمت می باشند.

 
 
 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 14110
بازدید کل : 5676715
آخرین بروزرسانی:
3 بهمن 1397 20:24