پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بزرگداشت چهره ماندگار منابع طبیعی در هتل ارم تهران
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 853 6 شهريور 1395 7:48 شماره :44889

بزرگداشت چهره ماندگار منابع طبیعی در هتل ارم تهران
 
دوستان، آشنایان و خانواده مرحوم دکتر محمد حسین جزیره ای ، چهره ماندگار علمی و منابع طبیعی کشور روز جمعه در هتل ارم تهران گردهم آمدند تا با استاد فقید و خاطرات با او بودن را گرامی بدارند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها- تعدادی از بستگان و دوستان مرحوم جزیره ای چند روزی از خارج از کشور به ایران آمدند و فرصت چندانی برای ماندن تا چهلم درگذشت وی نداشتند به همین دلیل طی مراسمی در هتل ارم تهران یاد و خاطره اش را زنده نگه داشتند.
قائم مقام سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشوردر این مراسم  پشت تریبون قرار گرفت و گفت: استواری ، پایداری و عالمیت ژن نهفته در درون دکتر جزیره ای بود.
ناصر مقدسی گفت: جزیره ای مرد علم و عمل بود و همیشه ولع دانستن داشت.
وی  در رسای دکتر جزیره ای خاطرنشان ساخت: او انسانی بی نظیر بو دو در سخت ترین شرایط برای دستیابی به یافته های نو به طبیعت و جنگل پناه می برد و مدام یادداشت بر می داشت.
ناصرمقدسی همچنین در وصف جزیره ای گفت: او عالمانه حرکت می کرد و به ایده ها و نگرش های جدید فضا می داد.
وی با بیان اینکه دکتر جزیره ای در مسیر راه هیچ گاه ناامید نبود، اظهار امیدواری کرد؛ مشی و سلوک او نقشه راه منابع طبیعی قرار گیرد.
براساس این گزارش دراین مراسم  خداکرم جلالی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور نیز حضور داشت.
 
 
 
 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 14527
بازدید کل : 5676904
آخرین بروزرسانی:
3 بهمن 1397 20:24