پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بزرگداشت چهره ماندگار منابع طبیعی در هتل ارم تهران
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 658 6 شهريور 1395 7:48 شماره :44889

بزرگداشت چهره ماندگار منابع طبیعی در هتل ارم تهران
 
دوستان، آشنایان و خانواده مرحوم دکتر محمد حسین جزیره ای ، چهره ماندگار علمی و منابع طبیعی کشور روز جمعه در هتل ارم تهران گردهم آمدند تا با استاد فقید و خاطرات با او بودن را گرامی بدارند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها- تعدادی از بستگان و دوستان مرحوم جزیره ای چند روزی از خارج از کشور به ایران آمدند و فرصت چندانی برای ماندن تا چهلم درگذشت وی نداشتند به همین دلیل طی مراسمی در هتل ارم تهران یاد و خاطره اش را زنده نگه داشتند.
قائم مقام سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشوردر این مراسم  پشت تریبون قرار گرفت و گفت: استواری ، پایداری و عالمیت ژن نهفته در درون دکتر جزیره ای بود.
ناصر مقدسی گفت: جزیره ای مرد علم و عمل بود و همیشه ولع دانستن داشت.
وی  در رسای دکتر جزیره ای خاطرنشان ساخت: او انسانی بی نظیر بو دو در سخت ترین شرایط برای دستیابی به یافته های نو به طبیعت و جنگل پناه می برد و مدام یادداشت بر می داشت.
ناصرمقدسی همچنین در وصف جزیره ای گفت: او عالمانه حرکت می کرد و به ایده ها و نگرش های جدید فضا می داد.
وی با بیان اینکه دکتر جزیره ای در مسیر راه هیچ گاه ناامید نبود، اظهار امیدواری کرد؛ مشی و سلوک او نقشه راه منابع طبیعی قرار گیرد.
براساس این گزارش دراین مراسم  خداکرم جلالی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور نیز حضور داشت.
 
 
 
 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 680
بازدید کل : 4683971
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1397 1:7