پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مشاغل بخش منابع طبیعی و آبخیزداری کد گذاری می شود
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 632 3 شهريور 1395 13:2 شماره :44910

مشاغل بخش منابع طبیعی و آبخیزداری کد گذاری می شود
 
با همکاری دفتر تشکل های سازمان تعاون روستائی، کد گذاری مشاغل منابع طبیعی و آبخیزداری در دستور کار دفتر آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی سازمان جنگل ها  قرار گرفت.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مدیرکل دفترآموزش، ترویج و مشارکت های مردمی این سازمان گفت: احصاء و کدگذاری مشاغل منابع طبیعی اقدامی است که در راستای استفاده از ظرفیت تفاهم نامه مشترک بین دو سازمان تعاون روستایی و جنگل ها و مراتع صورت گرفته و این اقدام از نیمه دوم سال 93با تشکیل کار گروهی از دفتر تشکل های سازمان تعاون روستائی، معاونت های فنی و تخصصی سازمان جنگل ها  و یگان حفاظت شروع شده است.
غلامرضا هادربادی افزود: با  استفاده از ظرفیت های قانونی نظام صنفی منابع طبیعی جهت بهره مندی مجریان و بهره برداران عرصه های منابع طبیعی از خدمات بازنشستگی و بیمه تامین اجتماعی تاکنون 186 عنوان شغلی مربوطه احصاء و به کارگروه مذکور، جهت اظهار نظر و تایید نهائی ارائه شده  است.                     
هادربادی خاطر نشان ساخت: طی جلسات برگزار شده از سال 93 تاکنون از مجموع مشاغل ارائه شده، تعداد 48 عنوان شغلی مصوب و کد دارشده است.
وی یادآور شد: این اقدام جدا از اینکه فرصت بهره مندی بهره برداران منابع طبیعی از حقوق اجتماعی را فراهم می نماید، امکان ساماندهی و برنامه ریزی بهتر برای این قشر پرتلاش را نیز امکان پذیر می سازد.
 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 1839
بازدید کل : 5131103
آخرین بروزرسانی:
27 مهر 1397 0:41