پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تسلیت مدیرکل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان البرز در پی درگذشت دهقان فداکار
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 550 13 آذر 1396 12:12 شماره :45009

پیام تسلیت مدیرکل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان البرز در پی درگذشت دهقان فداکار

حامد فرضی؛ مدیرکل منابع طبیعی البرز، در پی درگذشت دهقان فداکار؛ همیار طبیعت پیامی صادر نمود. متن این پیام بدین شرح است:

آنچه روشن است اینست که فداکاری باید از درون انسان نشأت بگیرد که بتواند به مرحله عمل برسد. از خود گذشتگی، ایثار، جان نثاری به بهای قربانی نمودن جان خود همت و اراده ای بس عظیم می خواهد که هر کسی توان آن را ندارد.

افرادی همانند دهقان فداکار کم نداریم و امروزه نیاز به اینگونه افراد به عنوان اسطوره هایی که در تاریخ ماندگار بمانند بیش از پیش احساس می شود. با توجه به گستردگی فضای مجازی با معرفی نمادها و شخصیت های مجازی که افکار را در تسخیر خود گرفته است جای معرفی قهرمانان واقعی کشور در عرصه های گوناگون ضررورتی انکارناپذیر می‌باشد.

زنده یاد خواجوی در سال 1392 با حضور در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری البرز به جمع همیاران و دوستداران طبیعت پیوست و هر آنگاه که در رسانه ها حضور می‌یافت همواره به حفظ طبیعت تأکید کرد.

درگذشت دهقان فداکار بمانند افتادن برگی از هزاران برگ درختی که در دل طبیعت جای دارد ما را متأثر نمود. درگذشت ایشان را از صمیم قلب به جامعه حافظان طبیعت و سایر بازماندگان وی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعالی علو درجات را برای آن مرحوم خواستاریم.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 365
بازدید کل : 4686558
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1397 2:19