پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراسم روز جهانی خاک در وزارت جهاد کشاورزی برگزار می شود
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 438 18 آذر 1396 15:23 شماره :45082

مراسم روز جهانی خاک در وزارت جهاد کشاورزی برگزار می شود
 
مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگل ها از برگزاری مراسم روز جهانی خاک در وزارت جهاد کشاورزی خبرداد.
محمد عقیقی عصر امروز (شنبه) به خبرنگار مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها گفت: در سال 2003 میلادی، اتحادیه جهانی علوم خاک، در راستای ارج نهادن به اهمیت خاک و جلوگیری از تخریب و نابودی آن روز 5 دسامبر (14 آذر) را به عنوان روز جهانی خاک نامگذاری کرد.
وی یادآور شد: روز جهانی خاک، بزرگداشتی است که اهمیت خاک و ضرورت حفاظت و بهره برداری پایدار از آن به ویژه کاهش فرسایش خاک را برای جوامع مختلف در سراسر جهان گوشزد می نماید.
عقیقی خاطر نشان کرد: امسال نیز مراسم بزرگداشت این روز توسط معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی و همکاری دستگا ه های مختلف از جمله سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در تاریخ 19 آذر و در محل سالن خوشه وزارت جهاد کشاورزی و با حضور مقامات عالی رتبه برگزار می گردد.
به گفته وی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از سخنرانان اصلی این مراسم خواهد بود و نیز در این مراسم از خادمین خاک تجلیل به عمل می آید.
شایان ذکر است روز جهانی خاک 5 دسامبر (14) آذر است اما این مراسم روز یکشنبه 19 آذر برگزار می شود.
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 2639
بازدید کل : 4680255
آخرین بروزرسانی:
27 تير 1397 15:59