پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - قطار توسعه باید بر ریل حفاظت از منابع طبیعی حرکت کند
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 404 20 آذر 1396 15:24 شماره :45150
مدیرکل منابع طبیعی استان قم:
قطار توسعه باید بر ریل حفاظت از منابع طبیعی حرکت کند

مدیرکل منابع طبیعی استان قم گفت: حرکت قطار توسعه بایستی بر ریل حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست حرکت کند و تصور جاماندگی از توسعه، نباید باعث نادیده گرفتن بایدها و نبایدهای زیست محیطی در استان شود.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی منابع طبیعی استان قم، محمد تقی سجادی روز دوشنبه در دیدار مدیر کل محیط زیست استان خاطر نشان کرد: در سال های اخیر شاهد توسعه  افسار گسیخته درخواست های بهره برداری از معادن به عنوان پیشران توسعه هستیم که این درخواست ها بدون توجه به ملاحظات زیست محیطی امری کاملا اشتباه است.
سجادی ادامه داد: مدیران و مسئولین استان بایستی همواره با توجه به ظرفیت های زیست محیطی امر توسعه را پیگیری نمایند.
تورج همتی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان نیز در این دیدار به همراهی محیط زیست با منابع طبیعی پرداخت و گفت: در اکثر کشورها منابع طبیعی و محیط زیست یکی هستند، زیرا مباحث و ظرفیت های مشترک زیادی برای هم افزایی و اثربخشی فعالیت ها در این حوزه وجود دارد.
همتی اظهار داشت: مدیریت معادن شن و ماسه از مواردی است که برای مدیریت زیست بوم ها بایستی به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 264
بازدید کل : 4679346
آخرین بروزرسانی:
27 تير 1397 15:59