پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراسم جذب 170 هزار همیار طبیعت دانش آموزی در استان کرمانشاه
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 573 28 آذر 1396 10:32 شماره :45420

مراسم جذب 170 هزار همیار طبیعت دانش آموزی در استان کرمانشاه

 


مراسم جذب 170 هزار همیار طبیعت دانش آموزی در استان کرمانشاه برگزار شد. 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها،مراتع و ابخیزداری کشور این اقدام در راستای تفاهم نامه همکاری بین منابع طبیعی و آموزش و پرورش استان کرمانشاه انجام شد و در این میان 37 تشکل مردم نهاد در حوزه منابع طبیعی برای استفاده از پتانسیل و توان دانش آموزی منابع طبیعی را همراهی می کنند.
مراد شیخ ویسی مدیرکل منابع طبیعی استان کرمانشاه روز یکشنبه در مدرسه شهدای پروین زاد کرمانشاه به نقش و مشارکت مردم محلی و دانش آموزان به عنوان همیاران طبیعت اشاره کرده و بر استمرار این حرکت ارزشمند که برای اولین بار با این گستردگی در سطح کشور انجام می شود تاکید کرد.
در ادامه مراسم، عهد نامه همیاران طبیعت توسط دانش آموزان قرائت شد و بذور گونه های جنگلی برای تولید 170 هزار نهال در ظروف یک بار مصرف در بین آنان توزیع گردید.
 همچنین اجرای سرود جمعی و برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای دانش آموزان از اقداماتی بود که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.
 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 714
بازدید کل : 4683993
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1397 1:7