پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی فارس به ضرب گلوله اسلحه شکاری زخمی شد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 678 28 آذر 1396 10:35 شماره :45421

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی فارس به ضرب گلوله اسلحه شکاری زخمی شد
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداري استان فارس گفت: سرهنگ بیت اصل فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی فارس بامداد امروز در حالی که در حال گشت زنی در منطقه جنگلی کهمره سرخی شیراز بود بر اثر اصابت گلوله افراد ناشناس زخمی و در بیمارستان بستري شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام طبیعت، مهرزاد بوستانی در خصوص جزئیات این حادثه اظهار داشت: بنا به گزارش واصله در خصوص فعالیت باندهای قاچاق هیزم و ذغال درختان جنگلی، گشت های مراقبت از عرصه‌های منابع طبیعی در این منطقه افزایش یافت که در یکی از این عملیات ها بامداد امروز فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی فارس از سوی افراد ناشناس مورد سوء قصد قرار گرفته و از ناحیه پا مجروح شد.
وی افزود: در حال حاضر فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی فارس در بیمارستان نمازی شیراز بستری و تا ساعاتی دیگر تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.
بوستانی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری ضارب و یا ضاربان احتمالی ادامه دارد گفت: پیگیری های انتظامی و قضایی برای بررسی دقیق این موضوع آغاز شده است.


 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 356
بازدید کل : 4679403
آخرین بروزرسانی:
27 تير 1397 15:59