پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - با همفکری موانع اجرایی طرح تنفس را برطرف کنیم
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 747 29 آذر 1396 14:29 شماره :45490
رییس سازمان جنگل ها در سفر به شهرستان چالوس:
با همفکری موانع اجرایی طرح تنفس را برطرف کنیم
 
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: تمامی مسئولین بر اجرایی شدن طرح تنفس جنگل اتفاق نظر دارند اما باید تلاش کنیم با همفکری و تعامل موانع اجرایی طرح تنفس جنگل را برطرف کنیم. 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، خلیل آقایی صبح امروز (چهارشنبه) با سفر به شهرستان چالوس و دیدار با کارکنان معاونت امور جنگل خاطر نشان کرد: درباره  طرح تنفس جنگل بحث های زیادی مطرح است و تمام مسئولین با حساسیت زیادی پیگیر این موضوع هستند.
رئیس سازمان جنگل ها درادامه به نقش جوامع محلی در مدیریت منابع طبیعی پرداخته و افزود: تا زمانی که جوامع محلی و مردم را در امر مدیریت وارد نسازیم، در مدیریت موفق نخواهیم بود. ترویج و مشارکت های مردمی بایستی به شکل بسیار پیش رونده و موثر گام بردارد تا این مهم محقق گردد.
خلیل آقایی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در مدیریت منابع طبیعی باید از تمامی فرهیختگان، بازنشستگان، نخبگان جوان و صاحبان ایده های نو استقبال کنیم تا بتوانیم زودتر در مسیر اعتلای سازمانی گام برداریم.
لازم به ذکر است در حاشیه این دیدار ریاست سازمان نشستی صمیمانه با بازنشستگان معاونت امور جنگل درمحل کانون بازنشستگان داشت.
 رئیس سازمان جنگل ها را در این سفر، ناصر مقدسی قائم مقام و قاسم سبزعلی فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی، همراهی می کردند.
 
 
 
 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 390
بازدید کل : 4679425
آخرین بروزرسانی:
27 تير 1397 15:59