پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کسب رتبه نخست کشوری شهرستان کهگیلویه در کشت بادام
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 473 10 دی 1396 13:38 شماره :45781

کسب رتبه نخست کشوری شهرستان کهگیلویه در کشت بادام
 
رئیس اداره منابع طبیعی کهکیلویه گفت: شهرستان کهکیلویه در بحث کشت بادام‌کاری در کشور مقام اول را به خود اختصاص داده است.
هدایت‌الله آویزش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه، طرح‌های بادام‌ کاری در این شهرستان را 10 هزارو 550 هکتار عنوان و اظهار داشت: شهرستان کهکیلویه در کشت بادام‌کاری مقاوم اول را در کشور به خود اختصاص داده است.
رئیس منابع طبیعی کهکیلویه تصریح کرد: طرح‌های مناطق چنگلوا، کوهبرد، خلیفه‌ای، بلوط‌بنگان، از جمله طرح‌های گردشگری و توریستی هستند که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می‌نمایند.
وی از کشت 300 هکتار بذر آنغوزه و کرفس در دیشموک خبر داد و افزود: شهرستان کهکیلویه در بحث کشت آنغوزه مقام اول را در بین شهرستان‌های استان به خود اختصاص داده است.
آویزش از تولید 40 هزار نهال در نهالستان منابع طبیعی کهگیلویه خبر داد و بیان کرد: این نهال‌ها بین شهرستان‌های گرمسیری استان، بهمئی، گچساران، چرام، لنده و کهگیلویه توزیع می شود..
وی خاطرنشان کرد: نهال‌های مازاد در هفته منابع طبیعی بین مردم و دهیاران به‌ صورت رایگان توزیع خواهد شد.
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 596
بازدید کل : 4683916
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1397 1:7