پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - توقیف کامیون حامل 160 اصله چوب آلات قاچاق جنگلی
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 198 26 مرداد 1395 9:45 شماره :44650

توقیف کامیون حامل 160 اصله چوب آلات قاچاق جنگلی
با تلاش ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردبیل 160اصله چوب آلات قاچاق جنگلی از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبيعي و آبخيزداري استان اردبیل، شهامت هدایت با اعلام این خبر گفت : با هوشیاری ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان اردبیل یک دستگاه کامیون حامل 160اصله قاچاق جنگلی که بصورت غیر مجاز از استانهای همجوار وارد استان شده بود در مسیر اردبیل به نیر توقیف و محموله قاچاق ضبط گردید.
وی افزود در این رابطه1 نفر متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی استان معرفی شده است.
مدیر کل منابع طبیعی استان ضمن هشدار به متخلفین و متجاوزین به عرصه های جنگلی ومرتعی افزود:ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی به صورت شبانه‌روزی و با آمادگی کامل گلوگاه‌های قاچاق را کنترل می‌کنند وحافظان منابع طبیعی استان با همکاری نیروی انتظامی و با حمایت دستگاه قضایی استان عرصه را برای متجاوزان تنگ‌تر خواهند کرد.
وی از هم استانیها و دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده قاچاق چوب آلات و ذغال جنگلی و تخریب عرصه های ملی و منابع طبیعی توسط افراد سودجو و فرصت طلب مراتب را به شماره تلفن رایگان 1504 مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان اطلاع دهند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 11296
بازدید کل : 4678751
آخرین بروزرسانی:
27 تير 1397 15:59