پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - خلع ید بیش از 100 هزار متر مربع از اراضی ملی
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 187 30 مرداد 1395 10:24 شماره :44705

خلع ید بیش از 100 هزار متر مربع از اراضی ملی
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چایپاره از خلع ید بیش از 100 هزار متر مربع از اراضی ملی این شهرستان خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی، بهروز عظیمی با اعلام این خبر گفت: با تلاش و همت همکاران منابع طبیعی شهرستان چایپاره طی چهار ماهه گذشته بیش از 100 هزار متر مربع از اراضی ملی با حکم قانون از متصرفین اراضی ملی خلع ید شد.
وی افزود: برای خلع ید این مقدار از اراضی ملی تعداد 10 فقره پرونده ی قضایی در محاکم قضایی این شهرستان تشکیل شده بود که بحمدالله با همکاری قضات محترم شهرستان آراء به نفع منابع طبیعی صادر و حکم خلع ید این اراضی صادر و اجرا گردید.
عظیمی اضافه کرد: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی بطور مداوم و با حسایت بالا در حال گشت زنی و حفاظت از اراضی ملی هستند که در این راستا امیدواریم مردم خوب شهرستان چایپاره نیز ما را در حفاظت از اراضی ملی یاری نموده و در صورت مشاهده ی هر گونه تخریب و یا تصرف در اراضی ملی با تلفن 1504 اطلاع رسانی نمایند.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 338
بازدید کل : 4686539
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1397 2:19