پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - 38 هکتار از اراضی ملی رفع تصرف شد
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 295 31 مرداد 1395 10:18 شماره :44735

38 هکتار از اراضی ملی رفع تصرف شد
رئیس اداره منابع طبیعی هندیجان از رفع تصرف 38 هکتار از اراضی ملی این شهرستان خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان، امین عبادی اظهار کرد: این اراضی با حکم قضایی و توسط یگان حفاظت منابع طبیعی و نیروی انتظامی در اجرای تبصره یک ذیل ماده 55 قانون حفاظت و بهره برداری از جنگلها و مراتع رفع تصرف شد.
وی گفت: افراد فرصت طلب در سه روستای حسن آباد، غرابی سفلی و فیروزآباد اقدام به تصرف این اراضی کرده بودند که با تشکیل چهار پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
امین عبادی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر برخورد با پدیده تخریب و زمین خواری افزود: منابع طبیعی هرگونه تخریب و تصرف ملی را از طریق کارشناسان خود پیگیری و با این موارد از طریق مجرای قانون به صورت جدی برخورد می کند.
گفتنی است : شهرستان هندیجان با 45 هزار نفر در جنوب خوزستان قرار گرفته و حفاظت 270 هزار از اراضی ملی این شهرستان بر عهده اداره منابع طبیعی و آبخیزداری است.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 14361
بازدید کل : 5676852
آخرین بروزرسانی:
3 بهمن 1397 20:24