پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - 38 هکتار از اراضی ملی رفع تصرف شد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 202 31 مرداد 1395 10:18 شماره :44735

38 هکتار از اراضی ملی رفع تصرف شد
رئیس اداره منابع طبیعی هندیجان از رفع تصرف 38 هکتار از اراضی ملی این شهرستان خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان، امین عبادی اظهار کرد: این اراضی با حکم قضایی و توسط یگان حفاظت منابع طبیعی و نیروی انتظامی در اجرای تبصره یک ذیل ماده 55 قانون حفاظت و بهره برداری از جنگلها و مراتع رفع تصرف شد.
وی گفت: افراد فرصت طلب در سه روستای حسن آباد، غرابی سفلی و فیروزآباد اقدام به تصرف این اراضی کرده بودند که با تشکیل چهار پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
امین عبادی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر برخورد با پدیده تخریب و زمین خواری افزود: منابع طبیعی هرگونه تخریب و تصرف ملی را از طریق کارشناسان خود پیگیری و با این موارد از طریق مجرای قانون به صورت جدی برخورد می کند.
گفتنی است : شهرستان هندیجان با 45 هزار نفر در جنوب خوزستان قرار گرفته و حفاظت 270 هزار از اراضی ملی این شهرستان بر عهده اداره منابع طبیعی و آبخیزداری است.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 383
بازدید کل : 4686569
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1397 2:19