پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رشد 400 درصدی پروژه های بیابان زدایی
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 180 31 مرداد 1395 10:32 شماره :44737

رشد 400 درصدی پروژه های بیابان زدایی
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در بازدید استاندار اصفهان ، معاون عمرانی ، مدیر کل محیط زیست، مدیر کل مدیریت بحران و تنی چند از مدیران از پروژه های بیابان زدایی شرق اصفهان با بیان مطلب فوق گفت : در صورتی که پساب فاضلاب در اختیار این اداره کل قرار گیرد می توان تعهد 10 هزار هکتار تثبیت بیابان ها را عملیاتی ساخت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، محمد حسین شاملی افزود: هزینه اجرای هر هکتار نهالکاری به منظور مقابله با بیابان زایی را 4 میلیون و یکصد هزار تومان اعلام نمود و اجرای 1600 هکتار عملیات بیابان زدایی در سال گذشته را که بالغ بر 4 میلیارد و 500 هزار تومان هزینه در بر داشت پروژه موفق و موثری در راستای مقابله با گرد و غبار ذکر کرد.
وی آمادگی این اداره کل را در همکاری با شرکت های دانش بنیان به منظور مقابله با بیابان زایی گوشزد نمود و از مالچ رسی که توسط دانشگاه آزاد اصفهان در حال اجرا است به عنوان نمونه یاد آوری کرد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 674
بازدید کل : 4683967
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1397 1:7